Новини України. 27 травня. Протестні акції зметуть владу вже восени.

Олександр Турчинов
Турчинов прогнозує зміну влади восени

Про це заявив перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов, передає прес-служба партії.

Він закликав людей виходити на акції протесту.

Вихід із ситуації, яка склалася в Україні, може бути лише один – зміна влади і відновлення демократії та європейського шляху розвитку, вважає Турчинов.

«З перших днів нам розповідали, що головним досягненням Януковича є потужна стабільна влада, і дійсно, з перших днів була побудована найпотужніша виконавча вертикаль, яка взагалі може існувати», – сказав він.

В той же час, за його словами, ледь не щодня публікуються доповіді іноземних незалежних організацій, в яких відображений реальний стан справ із правами людини, демократією, свободою слова в Україні.

«В цьому році Україну навіть виключили зі списку вільних країн. Тепер у нас частково вільна країна і щодня ситуація погіршується», – цитує Турчинова прес-служба.

На його думку, найбільш знаковим є те, що Україну визнали однією з найбільш корумпованих країн Європи.

«Це при тому, що одним із гасел нової влади було «безкомпромісна боротьба з корупцією», – зазначив він, додавши, що всі можуть спостерігати, як ця «безкомпромісна боротьба» відбувається.

Разом з тим Олександр Турчинов висловив переконання, що люди повинні виходити на акції протесту, щоб захищати свої інтереси та права, «бо за них цього ніхто не зробить».

«Переконаний, що суспільство підходить до тієї межі, коли акції протесту, як маленькі джерела, зіллються в один потужний потік, який змете тих, хто хоче знущатись над країною», – сказав він.

Олександр Турчинов висловив переконання, що це можливо вже восени цього року.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.