Новини України. 13 травня. Народні депутати від Комуністичної партії України попросили Мішеля Платіні відібрати право проведення Євро-2012 у Львові через події 9 травня та “процвітання неофашизму” в місті.

Євген Царьков
Царьков помітив розквіт фашизму у Львові і виплакався Мішелю Платіні

Відповідне звернення до президента УЄФА Мішеля Платіні зачитав сьогодні нардеп Євген Царьков.

“Інформуємо вас від імені парламенту про те, що на муніципальних виборах в Україні минулого року у Львові до влади прийшли сили, які сповідують націоналістичну ідеологію, ідеологію гноблення в правах громадян будь-якої іншої національності, народності крім своєї титульної. Ми це визначаємо, як неонацизм і ультранаціоналізм”, – йдеться у зверненні.

В зверненні відзначається, що політичні сили у Львові постійно сіють розбрат між громадянами усієї країни.

“Навіть назву стадіону місцеві екстремісти при владі хочуть дати аналогічнц назві міста в період фашистської окупації – “Лемберг”, а не “Львовом” або “Левом”. Крім того у Львові діють музеї на виставки, які пропагандують діяльність колабораціоністів, яких засудив Нюрнберзький трибунал“, – повідомили комуністи Мішелю Платіні.

Комуністи заявили, що основний прояв фашизму у Львові відбувся 9 травня.

“Профашистська політична організація “Свобода” разом з іншими екстремістськими організаціями, організувала, з підтримкою місцевої влади, побиття ветеранів на Пагорбі Слави. Крім того, під час траурної церемонії екстремісти відібрали вінок і розтоптали його. Фашистський шабаш, який організували екстремісти у Львові в чергове продемонстрував те, що на території Західної України повстає неофашистський, неонаціоналістичний режими”, – йдеться в зверненні.

“Ми звертаємося до УЄФА обговорити цю ситуацію і просимо розглянути питання про перенесення чемпіонату Євро-2012 зі Львова в Дніпропетровськ або Одесу, де є сертифіковані стадіони. Оскільки я не уявляю, як права частина націоналістів будуть розбиратися, хто заходить на стадіон у Львові: представники москалів, жидів чи іншої національності”, – сказав Царьков президенту УЄФА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.