Новини України. 2 травня. Закарпаття. Закарпатська облорганізація УНП пропонує під час святкування Дня Перемоги вивісити прапори країн учасників антигітлерівської коаліції і УПА на противагу “червоному” прапору.

прапор УПА

Відповідну заяву розповсюдила прес-служба Закарпатської облорганізації УНП.

“На відміну від нинішньої влади, Українська народна партія визнає, що досягти перемоги вдалося лише завдяки спільним діям антигітлерівської коаліції. Також не можна недооцінювати боротьбу Української повстанської армії з фашистами за визволення України“, – йдеться в заяві УНП.

“Зараз активно продукуються сталінські пропагандистські міфи, всіляко замовчуючи роль союзників у війні з нацизмом. Прикриваючись святом Перемоги, антиукраїнські сили насправді хочуть створити Союз з Росією“, – вважає УНП.

Разом з тим, депутати Дніпропетровської облради на черговій сесії прийняли окреме рішення про використання копій прапора Перемоги під час святкування Дня Перемоги, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Дніпропетровська облрада рекомендує органам виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадським організаціям використовувати прапори Перемоги під час урочистих заходів, а 9 травня підняти їх над адміністративними будівлями органів виконавчої влади та комунальних закладів.

Як пояснив журналістам голова Дніпропетровської облради Євген Удод, копії прапора Перемоги були виготовлені з нагоди 65-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, проте минулого року масово не використовувалися.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.