Новини світу. 9 травня. Фахівці японської енергетичної компанії Japan Atomic Power Co (JAPC) зафіксували на АЕС “Цуруга” викид в атмосферу невеликої кількості відпрацьованого газу, що містить радіоактивні речовини.

АЕС Цуруга
На АЕС "Цуруга" зафіксували викид газу

Дата викиду не повідомляється. АЕС знаходиться в префектурі Фукуї, розташованої в західній частині острова Хонсю на узбережжі Японського моря.

У понеділок, 2 травня, місцева влада з посиланням на JAPC повідомили про підвищення рівня вмісту радіоактивних елементів в охолоджуваної рідини реактора другого енергоблоку АЕС “Цуруга”, що може свідчити про можливий витік радіоактивних елементів з паливних збірок. Реактор зупинив персонал станції.

У заяві JAPC раніше наголошувалося, що витоків радіації за межі станції не зафіксовано. Потужність другого реактора АЕС “Цуруга” складає 1160 МВт.

Нагадаємо, компанія Kyushu Electric Power Co повідомила в п’ятницю, що 10 травня зупинить для планового техогляду реактор номер один АЕС “Сендай“. Очікується, що перевірка реактора потужністю 890 МВт займе два місяці.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.