Новини України. 19 травня. Вінничина. Під час рейдерської атаки на Кирнасівський цукровий завод на Вінниччині, який захищав місцевий осередок профспілки “Трудящі” та жителі села, загинула людина.

рейдери вбили чоловіка

Про це повідомляє прес-служба Національного форуму профспілок України.

Це не перший конфлікт між профспілкою, селянами та рейдерами. Місяць тому невідомі вже намагалися захопити підприємство, але його відстояли. Через бездіяльність правоохоронних органів спроба захоплення повторилася на цей раз із трагічними наслідками.

“На територію заводу о 3 ранку увірвалося близько 50 осіб у цивільному, озброєних бейсбольними битами, лопатами та нунчаками, 15 з них – із собаками. Вони почали бити людей, які охороняли завод. Серед постраждалих – жінки. Любов Міланич перебуває у реанімації. Ще одна жінка отримала перелом тазобедерного суглоба. А одну людину – колишнього електрика заводу Віктора Ратушного – врятувати не вдалося”, – розповідає голова Вінницької облорганізації профспілки Ігор Попенко.

За його словами, відоме і прізвище принаймні одного нападника. Він представлявся людям як заступник директора підприємства “Дукат МІгор Суслін. Останній неодноразово приїжджав на територію заводу і погрожував охоронцям.

“У цій ситуації відповідальність мають поділити бандити, що напали на завод, та міліція та прокуратура, які продемонстрували повну неготовність втрутитися в ситуацію”, – вважає заступник голови Вінницької обласної організації профспілки “ТрудящіАндрій Бондаренко.

За його словами, після першої атаки на завод вони подали заяву про злочин до прокуратури Тульчинського району Вінницької області. Але належних заходів не вжито, що й призвело до трагічних наслідків.

НФПУ звернувся до МВС та Генеральної прокуратури України з вимогою терміново розібратися у ситуації, покарати винних та унеможливити повторення подібних випадків”, – заявив заступник голови НФПУ Григорій Кабанченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.