Новини України. 21 травня. На Вінниччині 25-річний вчитель сільської школи обманним шляхом ув’язнив учня 11 класу в криниці.

криниця
Нові методи виховання - у криниці

Як розповів начальник райвідділу міліції Валерій Жучковський, через два тижні про інцидент в Мурованокуриловецькому районі повідомив потерпілий разом зі своїми батьками.

Як з’ясувалося, молодий вчитель працює в загальноосвітній школі три роки. Позбавивши підлітка волі на якийсь час, він вирішив провчити старшокласника, який начебто позаочі його ображав.

“Вчитель разом з 19-річним місцевим хлопцем покликали учня  і попросили допомогти. Вчитель красномовно розповів про те, що за 15 км від села є закинута криниця і, що свого часу злочинці, яких переслідувала міліція, кинули туди мішки з грошима.

Необхідно було спуститися вниз і дістати гроші. Хлопець за додаткову винагороду погодився це зробити. Крім того вчитель попросив з метою конспірації відключити мобільний і віддати йому акумулятор”, – повідомили у прес-службі МВС.

Незабаром усі троє приїхали на місце. Молодого хлопчину спустили на 15-метрову глибину, а потім забрали мотузку. На благання учня звільнити його, вчитель справив у криницю природні потреби. Після цього кинув підлітку мотузку і витяг його на поверхню. Потім привіз хлопця у село і наказав мовчати, погрожуючи розправою його родині.

До міліції з заявою родина прийшла лише після повернення з-за кордону батька. Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи за фактом незаконного позбавлення волі та погрози вбивством. Підозрюваний затриманий у районному відділі міліції.

Джерело Тиждень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.