Новини України. 21 травня. Як повідомила дружина екс-міністра внутрішніх справ Ірина Луценко, суд у понеділок буде закритим, оскільки розглядатиметься з 47 томів 18-ий, що є таємним.

Ірина Луценко
Дружину Луценка можуть не допустити на суд

“Допуск буде мати обмежена кількість людей. Лише ті адвокати, які мають допуск форми 3. Навіть я можу не потрапити на суд, бо в мене нема цієї форми. Відповідно, вони зроблять закритим увесь процес. Такого ще не було – 47 томів і лише 18 є таємним”,-повідомила дружина Луценка Ірина.

Зі слів чоловіка вона знає, що в тому томі знаходяться оригінали наказів і копії різних документів, які також є в інших 46 томах. Тому, за її словами його зробили таємним.

“Звідси ми робимо висновок, що це все було сплановано з самого початку Прокуратурою. Введений цей дивний таємний том для того, щоб зробити процес закритим. Що то за таємниця, копії якої є в інших томах”, – підкреслила дружина екс-міністра.

Ірина Луценко повідомила, що екс-міністр підготував відповідну заяву на суд, однак вона побоюється, що його не привезуть через стан здоров’я, “або привезуть і сам процес буде закритий і не допустять навіть депутатів і адвокатів, бо в деяких немає допуску”.

На запитання журналістів, чим займається чоловік, дружина сказала, що Юрій Луценко читає, не зважаючи на нестачу сил. “Перечитав Акуніна, Ремарка. Постійно ношу йому книги. Він просить, щоб тільки тоншого формату, бо велику книжку тяжко тримати. У нього і так короткозорість, ще й концентруватися складно”,- зазначила вона.

Джерело Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.