Новини України. 10 травня. Одещина. У смт. Березівка Одеської області 2 травня священик УПЦ Московського патріархату Петро Ляшик публічно звинуватив греко-католицького священика отця Ігоря Войтовича в “оскверненні православних могил” та вигнав його з кладовища, куди отець Ігор був запрошений родичами померлих для відправлення служби на могилах.

Один священник прогнав іншого

За свідченням очевидців, 2 травня священик УГКЦ Ігор Войтович, згідно давній традиції, був запрошений віруючими провести ряд молебнів на кладовищі смт. Березівки.

Отець Ігор, проходячи від могили до могили, зустрів священика УПЦ МП Петра Ляшика і привітав його традиційним «Христос Воскрес»! Замість відповіді отець Петро став публічно звинувачувати отця Ігоря в «оскверненні могил православних» і загрожувати великими неприємностями, маючи на увазі, в тому числі, фізичне насильство. Священик УГКЦ не став відповідати на звинувачення і продовжував молитися. Проте православний священнослужитель розпорядився приставити до отця Ігоря конвой з двох осіб, які йшли за греко-католицьким священиком і відганяли людей.

Незважаючи на обурення віруючих, “конвой” продовжував робити свою роботу, в результаті чого священик Ігор Войтович змушений був покинути кладовище.

За словами отця Ігоря, родичі покійних запрошують на кладовище такого священика, якого самі бажають.

Священик УГКЦ Ігор Войтович є настоятелем приходу Блаженного Священномученика Миколая Чарнецького. Священик УПЦ МП Петро Ляшик служить настоятелем храму Святого Миколи Мірлікійського.

У селищі міського типу Березівці Одеської області проживають греко-католицькі родини, депортовані свого часу з території Західної України.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.