Новини України. 20 травня. Через брак фінансування комунальні підприємства не можуть найняти потрібну кількість рятувальників та купити засоби для запобігання малярії для київських пляжів.

пляж в Києві
Київські пляжі не готові до сезону

Пляжний сезон офіційно у Києві починається 1 червня, комунальники обіцяють 11 пляжів, поки не готовий жоден, пише “Газета по-киевски”.

“До 1 червня з паспортами буде вже одинадцять пляжів. Вже зараз СЕС дала висновок, що вода, пісок і дно на всіх пляжах чисті. Залишилося вирішити проблеми з питною водою і туалетами”, – розповів начальник КП “Плесо” Павло Походій.

Усього, за словами начальника “Плесо”, будуть працювати дев’ять рятувальних станцій – на Трухановому острові, на Русанівській протоці, в Гідропарку біля “Дитячого пляжу”, на “Чорториї”, на “Троєщині”, на Оболонському пляжі, на пляжі “Золотому”. Всього необхідно найняти 78 сезонних матросів-рятувальників, а найняли 50 – на скільки вистачило грошей.

До речі, для запобігання малярії на пляжах працює 29 боніфікаторів, а потрібно хоча б у півтора рази більше.

“Щоб пляжі були у хорошому стані, нам потрібно 3,9 млн грн, яких нам з бюджету не дають. Всі наші проблеми через фінансування”, – каже Павло Походій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.