Новини України. 11 травня. МЗС України із засудженням ставиться до подій у Львові та вважає, що вони є наслідком «політичної гри» навколо історичних подій.

МЗС України
МЗС засудило події у Львові

Про це повідомив прес-секретар міністерства Олександр Дікусаров, оголошуючи заяву МЗС.

У відомстві висловили жаль з приводу того, що кожен рік, який віддаляє українців від тих доленосних подій, приносить все більше кон’юнктурних моментів в обговорення обпалених вогнем сторінок Другої світової війни.

«Вшанування пам’яті загиблих, прояв поваги до ветеранів підміняється спробою зіграти у показовий патріотизм, розділити народи на більш і менш гідних нащадків переможців фашизму», — зазначив О.Дікусаров.

У МЗС підкреслили, що українські правоохоронні органи зробили все необхідне, щоб кожен міг вшанувати пам’ять «трагічних сторінок минулого». «Українська влада дала і завжди буде давати рішучу відсіч будь-яким проявам неприйнятних і в цілому невластивих українському суспільству ворожнечі і радикалізму», — йдеться в заяві.

У МЗС зазначили, що Україна з розумінням ставиться до особливої ​​чутливості з боку російських партнерів до проблем екстремізму і ксенофобії. «Український народ з болем у серці спостерігає за активізацією націоналістичних рухів у Росії… Ми готові спільно боротися з цим злом», — сказано в заяві дипломатів.

Нагадаємо, 9 травня у Львові під час святкування Дня перемоги сталося кілька зіткнень, під час одного з яких активіст отримав поранення в ногу від пострілу з пневматичної зброї. Також, активісти ВО «Свобода» заблокували дорогу для автобусів з приїжджими ветеранами і проросійськими організаціями, які приїхали до Львова з різних областей України для вшанування пам’яті загиблих під час ВВВ.

Президент Віктор Янукович запропонував генпрокурору Віктору Пшонці створити робочу групу для вивчення подій, які відбулися 9 травня у Львові під час святкування Дня Перемоги.

Джерело ДТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.