Новини світу. 12 травня. Європа. Єврейські і мусульманські організації Франції, Великобританії та інших європейських країн виступили зі спільною акцією проти зростання впливу націоналістичних настроїв у Європі.

мусульмани
Мусульмани вже давно диктують свої правила в Європі

8 травня в єврейському общинному центрі в Парижі зібралися представники єврейської та мусульманської громад Франції, щоб висловити протест і стурбованість у зв’язку з посиленням неофашистського Національного Фронту Ле Пена.

Лідери громад закликали своїх членів на майбутніх президентських виборах у наступному році віддати голоси тільки демократичним партіям.

9 травня, коли члени Євросоюзу відзначали День Європи, в мечеті Азіза в Лондоні пройшов мітинг під девізом «Діти Авраама за мультикультурність і толерантність».

Подібні акції заплановані в Австрії, Бельгії, Італії, Німеччини, Швейцарії та Україні.

30 травня лідери єврейських та мусульманських громад Європи вручать в Брюсселі спільну декларацію комісару Євросоюзу Жозе Мануелю Баррозо.

«Ми сповнені рішучості працювати разом, щоб протистояти спробам очорнити будь-яку з наших громад. Фанатизм проти будь-якого єврея або будь-якого мусульманина є нападом на всіх мусульман і всіх євреїв.

Ми віримо в гідність усіх народів … Ми визнаємо, що питання ідентичності, інтеграції, багатокультурності та імміграції є дуже складними і повинні бути розглянуті належним чином, в консультації з громадами меншин в Європі.

Тим не менш, не повинно бути ніякої терпимості до демонізації цілих релігійних громад», – йдеться в декларації.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.