Новини України. 25 травня. Віце-спікер Держдуми Росії стверджує, що на сьогодні в Україні проживає близько 50% російськомовного населення.

Росія хоче особливого статус російської

Російська Федерація очікує від України ухвалення закону про особливий статус російської мови. Про це в Києві заявив віце-спікер Держдуми Росії Валерій Язєв під час Другого форуму регіонів України і суб’єктів Уральського федерального округу РФ. За його словами, на сьогодні в Україні проживає близько 50% російськомовного населення.

Також Язєв відзначає тісну економічну співпрацю України та РФ. За його словами, Україна є найбільшим транзитером російського газу, і навіть після закінчення будівництва газопроводу “Південний потік” Україна залишиться одним із найбільших транзитерів: “Український транзит превалюватиме за своїм обсягом”.

Нагадаємо, за інформацією соціологів, в Україні більшає кількість противників російської мови як другої державної. Водночас, у Партії регіонів вважають за необхідне конституційно визначити статус російської мови як другої державної.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.