Новини політики. 16 травня. Народний депутат від “Народної самооборони” Геннадій Москаль звинувачує Міністерство внутрішніх справ у масових заворушеннях у Львові, які стались 9 травня.

Геннадій Москаль

У той день МВС мало виставити проти активістів різних політсил бодай 5-7 тисяч правоохоронців.

“Я не звинувачую ані львівську, ані центральну влади. На відміну від інших, також не звинувачую жодні партії: ні “Русское единство“, ні “Родину“, ні “Свободу“. Кожна партія дія тими методами, які вважає за потрібне”, – сказав Москаль.

“Я звинувачую Міністерство внутрішніх справ, яке було зобов’язано забезпечити виконання рішення суду (про заборону проведення політичних акцій у Львові 9 травня – ред.)”, – додав опозиціонер.

За його словами, згідно офіційної довідки, для охорони громадського порядку у Львові 9 травня було задіяно дві тисячі міліцейських працівників особового складу.

“Але ж йшлось не про колгоспні збори, які проводились у Львові! Як могли дві тисячі людей забезпечити порядок? Де були наші хвальоні внутрішні війська? Невже не можна було зібрати більше правоохоронців? Що ці дві тисячі могли зробити, коли у місті цілий місяць нагнітались пристрасті – Львів був охоплений, заражений бацилами психозу, тому й вийшла велика кількість людей”, – наголосив Москаль.

На його переконання, у Львові можна було забезпечити порядок лише за допомогою більшої кількості представників правоохоронних органів.

“Мало бути не менше п’яти тисяч правоохоронців у Львові 9 травня. Завжди на двох мітингувальників береться хоча б один працівник міліції або внутрішніх військ. Якщо сьогодні МВС каже, що у Львові було близько 15 тисяч учасників масових заходів, то на них мало б бути правоохоронців, кількість яких дорівнювала б половині від кількості активістів”, – уточнив нардеп.

“А взагалі заради хорошого успіху, кількість міліції має переважати над кількістю мітингувальників. І це якраз є тим гальмом, яке не дає будь-якій людині реалізувати поганий вчинок. У державі завжди має бути запобіжник на будь-які масові заворушення”, – резюмував Москаль.

Джерело Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.