Новини України. 13 травня. Масового виїзду ліворадикальних сил до Львова на 9 травня не було.

Анатолій Могильов
Міністр прозвітував про Львів

Про це заявив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, виступаючи у парламенті з приводу подій у Львові на День перемоги. Він зазначив, що міліція ініціювала судову заборону масових заходів у Львові 9 травня, і суд виніс відповідну ухвалу.

“Ми провели відповідну роз’яснювальну роботу з ліворадикальними силами в Севастополі, Одесі, Криму. І масового виїзду людей лівого спрямування не відбулося. Вони виконали це рішення суду”, – сказав Могильов.

Однак, за словами міністра, “декілька тисяч радикально налаштованих громадян правого політичного спрямування проігнорували це судове рішення”. “Організувати і зібрати таку кількість занадто активних молодих людей лише за ідею неможливо”, – наголосив він.

“Якщо хтось скаже мені, що там були якісь прапори, то я вам скажу – у місті Львові затримали 5 осіб на залізничному вокзалі, які мали при собі посвідчення праворадикальної сили і мали з собою червоний прапор“, – зазначив Могильов.

Пізніше він уточнив, що були затримані громадяни з посвідченнями ВО “Свобода” з прапорами “Русского единства“.

Також, за його словами, “ряд правопорушників вже притягнуті до адміністративної відповідальності, особи інших – встановлюються”. Також триває досудове слідство за порушеними кримінальними справами, додав міністр. Також Могильов наголосив, що жоден ветеран війни під час подій у Львові не постраждал.

Як відомо, 9 травня у Львові відбулися сутички між представниками патріотичних сил і представниками партій КПУ, “Родіна”, “Русское единство”, ветеранами війни. В ході однієї із сутичок з травматичної зброї поранили помічника депутата Львівської міськради Олега Ковпака.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.