Новини України. 9 травня. Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов несе повну і персональну відповідальність за те, що абсолютно нічого не зробив для попередження і недопущення зіткнень у Львові 9 травня.

Анатолій Могильов
Могильов має взяти шинель і йти додому - Москаль

Про це заявив депутат Верховної Ради від Геннадій Москаль, повідомляє прес-служба “Народної самооборони”.

“Про те, що у Львові готуються провокації на 9 травня, не говорив хіба що лінивий. Невже не можна було попередити цей інцидент, маючи під рукою такі ресурси? Як розганяти “податкові” Майдани та акції опозиції, то тут Могильовмастак на всі руки. А як попередити подібні інциденти у святий праздник для всього українського народу — нуль реакції. Тому повна відповідальність має лягти виключно на нинішнього міністра внутрішніх справ і якщо у нього є хоч якась офіцерська честь, він повинен, як співали в пісні, “взяти шинель і йти додому”, – заявив політик.

“Не було ніяких заяв з боку Міністерства внутрішніх справ, у Львові не було нікого з заступників міністра. Чому додаткові сили не були перекинуті до Львова з більш спокійних регіонів, чому внутрішні війська нічого не робили?”, – дивується Геннадій Москаль.

“Сьогодні в країні посилюються протестні настрої. І якщо Могильов не може попередити подібні інциденти, то як він збирається охороняти громадський порядок на випадок масових протестних акцій по всій країні? Чи не очікує його доля сумнозвісного генерала Дмитра Павлова, який був розстріляний на початку війни за те, що не зміг організувати оборону західних кордонів СРСР?”, – додав депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.