Новини політики. 30 травня. Місцеві органи влади переймаються не проблемами територіальних громад, якими вони повинні займатись, а переймаються політичними питаннями.

Володимир Литвин
Литвин пояснив чому влада не працює

Про це в ефірі “5 каналу” сказав Голова Верховної Ради Володимир Литвин, передає УНН.

“Чому у нас часто-густо місцеві органи влади переймаються не проблемами територіальних громад, якими вони повинні займатись, а переймаються політичними питаннями і це дуже чітко простежується. І я скажу чому – тому що не знають, чим займатись. Через те, що у нас негідна, нікчемна виборча система”, – зазначив голова ВР.

За його словами, якщо подивитись на результати виборів в місцеві органи бодай на обласному рівні, то стане зрозуміло, що тільки ті кандидати, яких обирали за мажоритарною системою, яких обирали в округах, які пройшли іспит перед людьми, найбільше знають, що потрібно на тій чи іншій території, мають відповідний досвід та налаштованість на роботу.

За його словами Литвина, всіх тих людей, яких не можна було послати на округи, політичні лідери включили до партійних списків.

“І коли лідер мав сезонний рейтинг… і люди голосували за того чи іншого вождя, він за собою потягнув в ради людей, яких не можна підпускати на гарматний постріл”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.