Новини політики. 5 травня. Міносвіти та науки України направило у всі ВНЗ країни вимогу сплачувати щорічно сайту www.osvita.com по 30 тисяч грн за розміщення інформації про них.

Львівський університет
Мін освіти грабує ВНЗ

Про це повідомила прес-служба Миколи Томенка.

Сайту www.osvita.com належить ТОВ «Імперія-інфо». В жовтні сайт www.osvita.com був представлений та рекомендований як інформаційний партнер Міносвіти, мета якого висвітлювати діяльність Міністерства та інформацію про ВНЗ України.

“Насправді, ситуація виглядає, як чергова фінансова афера Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, адже, як йдеться у повідомленнях ЗМІ, за розміщення інформації про навчальний заклад на згаданому сайті, його власники просять з ректорів по 7,5 тисяч гривень за квартал, що становить 30 тисяч гривень на рік”, зазначив Томенко.

За даними Міністерства освіти, в Україні працює 693 державні вищі навчальні заклади, які фінансуються з державного бюджету, то 20 мільйонів 700 тисяч гривень на рік, які їм доведеться заплатити за розміщення на сайті інформації про виші, – це фактично кошти платників податків. Окрім того, якщо врахувати, що в країні нараховується 854 вищі навчальні заклади 1-4 рівня акредитації (згідно даних Міністерства освіти), то, відповідно, «Імперія-інфо», за допомогою Міносвіти, має шанс заробляти 25 мільйонів 620 тисяч гривень на рік.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.