Новини України. 13 травня. Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов переконаний в тому, що міліція у Львові не допустила провокацій і значних порушень громадського порядку 9 травня.

Анатолій Могильов
Могильов нагородив міліцію за те, що недопустили провокацій і кровопролиття

Про це він заявив під час доповіді у Верховній раді сьогодні.

“Завдяки діям працівників міліції, ми грубих порушень громадського порядку, а головне кровопролиття, у Львові не допустили. Своє основне завдання міліція у Львові виконала”, – заявив Анатолій Могильов.

За його словами, якщо комусь “дії міліції у Львові не подобаються і те, що міліція не допустила провокацій, які там планувалися і не вдалося відпрацювати фінансовий ресурс для розпалювання ворожнечі, то це проблеми тих сил, які намагалися це зробити”.

“Міліція свої зобов’язання перед громадянами виконала”, – додав Могильов.

Міністр поінформував, що він навіть заохотив міліціонерів, які брали участь в акції, оскільки “міліція діяла ще дуже м’яко щодо деяких екстремістських елементів”. За словами Могильова, в Європі поліція діє жорсткіше.

“Якщо б міліція не вжила всіх необхідних заходів, то у Львові було би побоїще набагато серйозніше і страшніше. Яке, до речі, і планували ті особи, які нападали на ветеранів. А враховуючи те, що їм це не вдалося, тепер вони намагаються виправдати свою безпорадність ідейним розкручуванням ситуації”, – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.