Новини України. 12 травня. Львів. Львівська міліція належно спрацювала на забезпечення громадського порядку під час святкування Дня Перемоги у Львові.

Віктор Ратушняк

Про це повідомляє начальник Департаменту громадської безпеки МВС України Віктор Ратушняк, передає УНН.

Він подякував львівським правоохоронцям за роботу.

Ратушняк нагадав, що згідно із розпорядженням міністра внутрішніх справ до Львова було відправлено спеціальну групу, «яка з вчорашнього дня працюватиме по перевірці усіх тих фактів, які наводять ЗМІ про події 9 травня у Львові, а також ми будемо працювати і над діями міліції у цей день».

Він додав, що комісією у складі спеціалістів МВС України та Генеральної прокуратури України уже переглянуто відеозаписи тих події, які фіксували не тільки правоохоронці, а й представники інших відомств, журналісти та прості громадяни.

«Також ми спілкувались із багатьма учасниками цих подій. Як фахівець, який все життя займається охороною громадського порядку, можу сказати, що міліція Львова 9 травня робила свою справу в межах чинного законодавства і у відповідності до тих подій, які складались та провокацій певних, можна сказати, радикальних політичних сил», – зазначив Ратушняк.

З його слів, не дивлячись на те, що радикали намагались загострити ситуацію, міліція не допустила ще більшого порушення громадського порядку та безпеки й унеможливила ще більший розвиток даних подій з більш масовими пролиттями.

«Можу чітко заявити: завдяки міліції у Львові не допустили поодиноких порушень громадського спокою у більш небезпечний розвиток, тому я сьогодні хочу подякувати міліції за роботу», – сказав Ратушняк.

Щодо розгортання червоного прапора на Пагорбі Слави, начальник Департаменту громадської безпеки МВС України сказав, що виконавча служба склала протокол про адміністративне порушення, але наразі ще з’ясовується хто і як розгортав прапор.

І все ж питання залишається відкритим: хто кого спровокував чи націоналісти міліцію чи проросійські патріоти, які порушили заборону на розгортання червоного прапора і все ж розгорнули та підняли його у Львові?..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.