Новини технологій. 25 травня. Корпорація Microsoft представила велике оновлення Mango для своєї мобільної операційної системи Windows Phone 7.

Mango Windows Phone 7
Microsoft представила оновлення для Windows Phone 7

Оновлення додає в смартфони більше п’ятисот нових функцій, зазначив глава Microsoft Стів Балмер. Серед них – багатозадачність, браузер Internet Explorer 9 з підтримкою HTML5, розширена інтеграція з соціальними мережами, голосове введення, синхронізація документів через SkyDrive, а також збір пошти з різних поштових сервісів в єдину скриньку.

Оновлення буде поширюватися серед користувачів безкоштовно. Розсилати його Microsoft почне восени 2011 року.

Microsoft також заявила, що випускати смартфони на базі Windows Phone 7, крім Asus, HTC, Dell, Samsung і LG, будуть ще три компанії – Acer, Fujitsu Limited і ZTE Corp. Перший смартфон Nokia на Windows Phone 7 також буде працювати під керуванням Mango, повідомила у своєму офіційному блозі компанія Nokia.

Попереднє масштабне оновлення для Windows Phone 7 під кодовою назвою NoDo Microsoft випустила в другій половині березня. Воно додало в ОС можливість копіювання і вставки тексту.

Операційна система Windows Phone 7 була представлена ​​в жовтні 2010 року. За даними Gartner, в першому кварталі 2011 року її частка на ринку склала 3,6 відсотків.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.