Новини технологій. 28 травня. Microsoft і Nokia разом розроблять нове покоління смартфонів.

Nokia Microsoft
Компанії спільно розроблять смартфон

Гендиректор Microsoft Стів Баллмер, який перебуває зараз з діловим візитом в Індії, заявив, що його компанія буде працювати разом з фінським виробником мобільних телефонів Nokia. Баллмер обіцяє, що Microsoft і Nokia разом виведуть на ринок нове покоління смартфонів.

Нагадаємо, що раніше Microsoft і Nokia оголосили про створення стратегічного альянсу, який передбачає перехід смартфонів Nokia на операційну систему Windows Phone, крім того Microsoft пообіцяла надати фінської компанії “безпрецедентно широкий” доступ до ОС, щоб та могла її максимально якісно інтегрувати у свої апаратні пристрої.

“Звичайно, наше партнерство з Nokia є важливим кроком вперед для Microsoft, але ми не обмежуємося лише інноваціями в галузі програмного забезпечення, ми сподіваємося з часом співпрацювати і в розробці нового апаратного забезпечення”, – заявив Баллмер.

Аналітики вважають, що експертиза Nokia в області апаратного забезпечення, а також потужна торгівельна мережа дозволять Microsoft значно зміцнити свої позиції на ринку мобільних технологій. Компанія Gartner в останньому звіті не виключила, що до 2015 року платформа Windows Phone по популярності може обійти Apple iOS.

Глава Microsoft у своєму виступі також наголосив, що Індія є для Microsoft пріоритетним ринком, особливо у світлі останніх мобільних подій. Зараз Індія є другою після КНР країною за кількістю мобільних абонентів, причому тут мобільний ринок ще дуже далекий від насичення.

“Ми вважаємо, що гонка почалася лише зараз і продовжимо просувати Windows на різних пристроях”, – заявив Баллмер.

Джерело Деньги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.