Новини спорту. 21 травня. Сьогодні завершився чемпіонат України з футболу.

прем'єр-ліга України
Розподілились

Перед заключним туром відкритими залишалися три питання. “Металіст” не став розраховувати на допомогу “Шахтаря“, який в цей же час приймав на своєму полі конкурента харків’ян у боротьбі за “бронзу” – “Дніпро“. Дубль Крістальдо в матчі з “Оболонню” приніс підопічним Мирона Маркевича перемогу (2:0) і третє місце.

Володарем останньої путівки в Лігу Європи стала “Ворскла“. Причому, ще за дві хвилини до фінального свистка поєдинку з “Карпатами” полтавчани залишалися поза єврокубків. Однак все вирішила холоднокровність Янузі, який реалізував вихід один на один – 2:2.

Нарешті, справжній трилер розгорнувся в нижній частині турнірної таблиці чемпіонату України. Після перших 45-ти хвилин здавалося, що вже ніщо не врятує “Іллічівець“, який поступався вдома київському “Динамо” – 0:2.

У той же час “Севастополь“, який випереджав маріупольців на одне очко, не виявляв особливого завзяття у поєдинку з “Таврією” і теж поступався – 0:1. Все змінилося після перерви. “Іллічівець” тричі змусив капітулювати Олександра Шовковського і відстояв право зіграти в наступному сезоні в Прем’єр-лізі. А “Севастополь” повертається до першої ліги.

Чемпіонат України, 30-й тур

Іллічівець” – “Динамо” – 3:2 (0:2)
Голи: Алієв, 18 (0:1); Шевченко, 27 (0:2); Ярошенко, 62 (1:2); Пуканич, 72 (2:2); Тищенко І., 89 (3:2)

“Карпати” – “Ворскла” – 2:2 (0:1)
Голи: Осипенко, 45 (0:1); Кожанов, 53 (1:1); Кожанов, 62 (2:1); Янузі, 88 (2:2)

“Волинь” – “Металург” (Д) – 1:3 (1:2)
Голи: Аді, 12 (0:1); Танаса, 24 (0:2); Піщур, 34 (1:2); Годован, 92 (автогол) (1:3)

“Оболонь” – “Металіст” – 0:2 (0:2)
Голи: Крістальдо, 14 (0:1); Крістальдо, 25 (0:2)

“Шахтар” – “Дніпро” – 0:0