Новини України. 21 травня. Фото. Харківський міський голова Геннадій Кернес у оприлюдненій напередодні деклараці про доходи за 2010 рік вказав не свою адресу.

Кернес задекларував чужий будинок?

У декларації зазначено адресу проживання: вул. Басейна, 76, – це приватний сектор на околиці Салтівки, недалеко від окружної дороги. Як дізналися журналісти, це старий будинок з горищем, невеликий дворик, викладений тротуарною плиткою, з гаражем і альтанкою.

У дворі немає собаки, на вікнах будинку – прості тюлеві фіранки. У самому будинку вчора вдень двері ніхто не відчинив, хоча, як з’ясувалося, крім голови тут прописана сім’я з чотирьох людей, а Геннадія Адольфовича місцеві жодного разу не бачили, але чули ще двадцять років тому, ніби він прописаний тут.

“У цьому будинку все життя живуть Ярмаки. Викладач університету вже похилого віку, Володимир Іванович, його теща, син і онук. Подейкують, що Геннадій Адольфович знайомий з Володимиром Івановичем більше двадцяти років, а на початку дев’яностих допоміг йому з установкою стаціонарного телефону”, – розповіла сусідка мера Тетяна Василівна.

Згідно з декларацією Кернеса, загальна сума сукупного його доходу у 2010 році склала 140 974,87 грн, у тому числі зарплата – 118 522,81 грн. У власності мера Харкова знаходяться два легкових автомобілі: Porsche 911 Carrera і Mercedes Benz S550.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.