Новини медицини. 25 травня. Сучасні технології дозволяють за лічені години дізнатися все про стан внутрішніх органів людини і систем на клітковому рівні з точністю на 100%.

гени, генетичний паспорт
Фахівці радять отримати генетичний паспорт, щоб попередити низку хвороб

Хворобу легше попередити, аніж лікувати. Багатьом відомо це правило, але мало хто дотримується його. Люди звертаються до кваліфікованих лікарів лише тоді, коли щось заболить. І втрачають найцінніше – час. Щоб допомогти організмові справитися з недугою, важливо вчасно розпізнати її і встановити точний діагноз.

Сьогодні ж у людей є чудова можливість за 1-2 год. дізнатися все про свій організм: діагностику особи проводять апаратом КМЕ. В основі методу – спектрально-динамічний аналіз поля біосистеми, що дозволяє отримувати результати, які на 89-94% співпадають із діагнозами, поставленими традиційними методами. КМЕ підходить людям будь-якого віку. Апарат визначає стан внутрішніх органів і систем на клітковому рівні з точністю на 100%, відзначають експерти “НоуХауМед”.

Діагностика дозволяє визначити причини захворювань без застосування дорогих лабораторних досліджень, виявити наявність вірусів, грибів, гельмінтів та інших паразитів, оцінити психоемоційний стан пацієнта, рівень насиченості організму вітамінами та мікроелементами, підібрати лікувальні препарати, розробити програму індивідуального харчування.

Після того, як лікар визначить головну патологію на момент обстеження, можливе проведення корекції стану людини. За допомогою КМЕ лікар впливає на причину, що зумовила патологію. Так він допомагає організмові ефективніше справитися з недугою, не втручаючись у фізіологічні процеси. Назвати це лікуванням чи терапією важко, адже пристрій не вносить жодних органічних чи біохімічних змін в організм пацієнта. КМЕ лише змінює баланс власних реакцій організму на патологічний фактор. Тобто тіло самостійно справляється з хворобою.

Основою лікування захворювань є генетика, переконані фахівці. Із того часу, як розшифрували геном людини, багато світових клінік дають можливість отримати свій індивідуальний генетичний паспорт. У цьому документі вказана інформація не лише про спадкові недуги, але й про набуті.

“У нашій клініці можна зробити генетичне обстеження й отримати відповідний паспорт, – розповідає директор “НоуХауМед” Олена Шевченко, – Навіщо це? Із кожним роком лікування в Україні стає все дорожчим. Тому такою актуальною є профілактика. А генетична діагностика дає можливість виявити схильність до захворювання задовго до його клінічних проявів. Тобто, дозволяє, так би мовити, вчасно підстелити солому, аби не було так боляче, якщо доведеться падати. Передусім цей аналіз варто пройти тим, у кого в родині були важкі хвороби. Наприклад, ішемія, рак чи атеросклероз. Якщо генетичний тест дасть позитивну відповідь, розвиток хвороби можна відтермінувати”.

Аби отримати генетичний паспорт необхідно здати кров із вени, як для звичайного аналізу. Паспорт людина може мати одразу після народження.

За матеріалами НоуХауМед

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.