Новини України. 18 травня. Фото. Віце-спікер Верховної ради Адам Мартинюк заявив, що у разі потреби схопить нардепа Олега Ляшка за одне “продуктивніше” місце.

Адам Мартинюк, комуніст
Мартинюк шкодує, що схопив Ляшка за шию

Про це Мартинюк заявив під час сесії ВРУ.

Під час засідання Ради між Олегом Ляшком та Адамом Мартинюком виникла шарпанина: при розгляді одного з законопроектів, позафракціний Ляшко попросив у головуючого на засіданні віце-спікера слово для виступу, передає “5 канал”.

Адам Мартинюк відмовився. Ляшко підійшов до трибуни і почав сперечатися з ним, після чого Мартинюк вхопив нардепа за шию і почав шарпати ним.

Згодом слово для Олега Ляшка замовив колега-депутат. Мартинюк попросив нардепа говорти по темі законопроекту, проте Ляшко почав розповідати про інцидент. Після цього комуніст, віце-спікер відключив мікрофон і пояснив, що готовий схопити Ляшка не лише за шию, але й за “продуктивніше” місце у разі потреби.

Закриваючи засідання Верховної Ради Адам Мартинюк сказав, що шкодує за інцидент. Проте заявив, що “на щастя не всі чують, що може говорити народний депутат, коли підходить до віце-спікера”.

“Я надіюся він більше підходити не буде”, – додав Мартинюк.

бійка Мартинюк vs Ляшко

Фото Censor.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.