Новини України. 2 травня. Марш російських патріотів у Львові запланований на 9 травня зустрінуть понад 4 тисячі львів’ян.

Львівський університет
Львів хоче бачити на своїх вулицях марші ветеранів УПА замість ЧА

Принаймні така кількість людей зголосилася протистояти проведенню маршу вулицями Львова 9 травня в соцмережі Вконтакті.

Як вдалося дізнатися у одного з противників маршу, на його думку 9 травня ніколи не було для українців днем перемоги, цей день був днем перемоги для радянської людини, а Україна в цей день нічого не отримала.

“Нас як поневолювали до того часу, так і продовжували далі поневолювати, варто тільки згадати третій голодомор 46-47 років, коли у людей знову забирали майже усе зерно, залишили лише стільки, що вистачало на кілька місяців, знищували українську мову та культуру, для нас 9 травня – це ще одна трагедія, яку варто вшанувати хвилиною мовчання за тих, хто загинув у війні з усіх сторін, як українців, так і росіян і німців і японців, адже воювали звичайні люди, яких змушували воювати, а самі керманичі країн сиділи у теплих кріслах”, – пояснив своє ставлення до маршу Данило.

Варто зауважити, що спершу проросійські активісти заявляли, що їх приїде 800 чоловік, та тиждень тому вони самі ж повідомили, що їх їде лише 300.

“Я взагалі сумніваюся, що вони сюди приїдуть, а як приїдуть, то це буде відверта провокація, адже це буде всеодно, що б львів’яни провели марш в честь дивізії “Галичина” в Одесі чи Криму – це було б рівнозначно, адже Львів – це був центр підпілля ОУН УПА і більшість ветеранів тут – це ветерани УПА“, – додав Данило.

Проте яким чином буде зупинятися марш хлопець не сказав, пославшись на те, що сподівається, що місцева влада усе ж доведе свою проукраїнську позицію і не допустить цього червоного шабашу у Львові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.