Новини науки. 15 травня. У сучасному світі набагато простіше знайти партнера, зав’язати серйозні стосунки і вступити в інтимний зв’язок, ніж раніше, стверджують експерти.

інтернет-любов
Уся любов через інтернет

Цьому сприяють засоби комунікації: телефон, соціальні мережі, шлюбні агентства в інтернеті тощо. У наш час знайти кохання свого життя не є надважким завданням.

Facebook, Twitter і мобільні телефони стають все більш могутніми посередниками між людьми, що шукають романтичних пригод. Відповідно до одного з недавніх досліджень, проведеним міжнародним журналом Shape and Men’s Fitness, чотири з п’яти жінок і троє з п’яти чоловіків упевнені, що смс-повідомлення та соціальні мережі сприяють швидкому переходу від дружніх стосунків до сексуальних.

65% з 1200 опитаних зізналися, що їх запрошували на побачення за допомогою смс, а 49% – через Facebook. Близько 70% жінок і 63% чоловіків користуються інтернетом для пошуку потенційних партнерів.

Хоча більшість запрошень на побачення отримують користувачі Facebook та інших соціальних мереж, відносини процвітають завдяки смс. Чоловіки користуються повідомленнями на 39% частіше, ніж дзвонять, а жінки – на 150% частіше.

80% жінок визнають, що спілкування в соціальних мережах і за допомогою мобільного телефону дає їм відчуття близькості з чоловіком, яке вони не відчувають на традиційному побаченні. Спілкування онлайн створює особливу атмосферу очікування та інтиму, дозволяючи говорити на відверті теми більш відкрито.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.