Новини України. 25 травня. У вівторок Юрія Луценка, який перебуває в СІЗО, відвідала дружина Ірина.

Юрій Луценко в суді
Луценко був втратив свідомість

«Спочатку ми думали, що він у камері, – розповіла прес-секретар НО Лариса Сарган. – Але сьогодні в нього побувала на побаченні дружина Ірина і з’ясувала, що Юрій Віталійович у медчастині. Вчора вночі він спробував встати з ліжка і втратив свідомість.

Лікарі кажуть, що вихід з тривалого голодування повинен проходити в медумовах. Інакше, у Юрія Віталійовича може відмовити підшлункова залоза. Але тиск йому не вимірювали, аналізи не робили. Чи варто говорити про крапельниці, які йому рекомендували під час лікування в БСП!

У медчастині СІЗО кажуть, що у них просто немає необхідних препаратів! (Джерело в СІЗО повідомив, що вся необхідна допомога Луценко надається. – Сегодня) Є проблеми і з харчуванням. Юрій Віталійович повинен їсти розведену водою вівсяну кашу. Але у нього поки не виходить. Тому він тільки п’є воду».

Помічник голови Держпенітенціарної служби України Ігор Андрушко зазначив, що «екс-міністр отримує в СІЗО передбачене для всіх затриманих харчування. Але їсть, в основному, продукти, які йому передає дружина».

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.