Нвини політики. 5 травня. У своєму листі Луценко виступив проти вивішування червоних прапорів та спроб повернутися до політики сталінських часів, сказавши що Гітлеру, і Сталіну п…ць.

Луценко зробив висновок, що і Гітлеру і Сталіну пі.дец

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає день перемоги 9 травня великим святом, проте категорично виступає проти спроб повернутися до політики сталінських часів, в тому числі, шляхом вивішування червоних прапорів.

“І тим більше – ніякого повернення назад, оскільки, як сказав би мій дід Іван: і Гітлеру, і Сталіну – п…ць!”, – підсумував він.

Про це він написав у черговому – сьомому – листі з Лук’янівського СІЗО.

“Я відзначав і відзначаю 9 травня як особливий день… Ми, українці, повинні бути горді своїм величезним внеском в спільній цивілізаційній перемозі над фашизмом і над його антилюдським планами”, – пише Луценко.

Він також підкреслив, що українці мають пам’ятати і про те, що домашню кровожерну диктатуру кров наших дідів так і не наситила. Сталін її пив і далі. А його нинішні оспівувачі в українській владі мріють повернути ту модель країни-табору.

“Цей розворот колеса української історії в ті страшні часи вони незмінно-пафосно прикривають днем перемоги 1945-го. Ніяких днів пам’яті ці діячі не допускають – їх війна з навколишнім світом і власним народом триває”, – наголошує Луценко.

“Краще й не казати про українських політиканів та їх провокаційні ігрища з червоними прапорами. Гидко це все в країні, де про ветеранів і жертв тих років згадують між іншим. Нинішні симпатики Сталіна йдуть його шляхом – народу баланду і чвари. Цього разу – через примусове вивішування прапорів”, – вважає Луценко.

Екс-міністр вважає, що “влада повинна матеріально підтримувати ветеранів, поважати їх, але ніяк не використовувати”.

21 квітня Верховна рада дозволила вивішувати разом із державним українським прапором червоний прапор на день перемоги.

Джерело ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.