Новини України. 23 травня. Луценко заявляє, що під час знаходження під арештом з ним намагались домовитись.

Луценко не піддався на вмовляння з ГПУ

“Під час допиту про святкування дня міліції мені пропонували заявити, що це була ініціатива Тимошенко і одразу стати свідком в цій справі”, – повідомив Луценко.

Як повідомляє прес-служба “Народної самооборони“,  перед арештом Луценко зустрічався з одним з заступників Генпрокурора, який гарантував йому, що арешту не буде, якщо вони не будуть “виїжджати за кордони і добре поводитись”. “Після цього, знаючи цю людину, я пішов додому готуватися до арешту”.

Луценко також заявив про відвід судді на засіданні Сергію Вовку. Після цього суд пішов у дорадчу кімнату. Луценко мотивує відвід тим, що Вовк неодноразово приймав рішення, які суперечать законодавству.

Корнійчук не намагався втекти або приховатись від слідства, але до нього прийняли запобіжний захід як арешт. Тому я не довіряю вам і вашій фаховості. На даний момент, всі учасники засідання підтримали відвід судді (зі сторони Луценка)”, – сказав він.

Представники Генпрокуратури заявили, що їх задовольняє кандидатура судді. Водночас на засідання суду прибули посли Швеції та Фінляндії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.