Новини політики. 19 травня. Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь була і залишається надійним партнером України.

Лукашенко хоче співпрацювати з Україною

Це він відзначив у Мінську в ході зустрічі з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Білорусь як була, так і залишається надійним союзником для України. У нас надзвичайно тепле ставлення, теплі почуття до вашої держави і вашого народу.”, – Відзначив Президент Білорусі, якого цитує прес-служба уряду України.

Лукашенко підкреслив, що під час зустрічі з Прем’єр-міністром України буде обговорено низку конкретних питань двостороннього співробітництва.

“Ми готові співпрацювати в усіх напрямках. Ми готові відстоювати разом з Україною питання, які цікавлять обидві сторони.”, – наголосив він.

У свою чергу Азаров відзначив, що Україна зацікавлена ​​в інтенсифікації двостороннього співробітництва з Білоруссю.

“Настав час переходити від торгово-економічних відносин до більш широкої співпраці”, – підкреслив глава українського уряду.

Він додав, що взаємовигідним є створення спільних білорусько-українських підприємств на територіях двох держав, зокрема з виробництва сільськогосподарської техніки. Також перспективним є співробітництво в інноваційній та космічній сферах та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.