Новини політики. 12 травня. Колишньому главі МВС Юрію Луценку вже провели кілька обстежень у Лікарні швидкої допомоги.

Юрій Луценко
У Луценка в тюрмі назбирались різні хвороби

Як розповіло «Сегодня» джерело в ЛШМД, Луценко зробили діагностику головного мозку та МРТ. Перше дослідження виявило у екс-міністра недолік кисню в мозку (гіпоксія). Тому йому прописали прогулянки на свіжому повітрі, апельсини і червоні фрукти. Екс-міністрові також провели УЗД печінки, нирок і серця.

Психіатр з ЛШМД Валентина Григор’єва була з пресою відверта:

«Ви знаєте, нам головлікар заборонив говорити про Луценка. Можу сказати, що він схуд майже на 20 кіло. Так різко худнути не можна! Одна моя знайома лікар теж різко стала голодувати, схудла – і померла! Йому, думаю, зараз ніякі ліки не допоможуть – йому потрібна свобода. Він відразу почне відновлюватися. А якщо ні, у нього може порушитися клітинний обмін, а це може призвести до смерті. У спецпалаті Луценко один. Умови там непогані».

За даними медиків, в ЛШМД Луценка доставили з діагнозом «хронічний панкреатит в стадії загострення (проблеми з підшлунковою), нейроциркуляторна дистонія покардинальному типу (підвищена нервова збудливість) і цукровий діабет другого типу (легка форма, без ін’єкцій інсуліну)».

«Всі ці болячки не небезпечні для життя. Але якщо вони загострилися через голодування – потрібно вживати заходів», – сказав хірург з ЛШМД.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.