Новини світу. 9 травня. Іноземні дипломати не виключають, що Каддафі був поранений або убитий в ході натовського бомбардування резиденції його сина, пише Гуідо Руотоло для La Stampa.

Муаммар Каддафі
Куди зник Каддафі?

“Ось вже 9 днів Каддафі не з’являється на ТБ, і даний факт починає викликати підозри. Якщо врахувати чутки, що поширюються в дипломатичних колах Тріполі (у Лівії продовжують перебувати 45 іноземних представництв), то відсутність Раіса перетворюється на детективну історію, таємницю. Він живий? Вбито або важко поранений під час бомбардувань НАТО? ” – пише видання.

“У ту ніч нас привозили до того будинку, – розповідає іноземний посол, що знаходиться в Тріполі. – Будинок був повністю зруйнований. НАТО використало особливі бомби – вони створюють величезний тиск в горизонтальній площині. Іншими словами, дуже важко вижити в результаті використання таких бомб” , – повідомляє кореспондент.

“Отже, чому Каддафі не з’являється на публіці з моменту бомбардування будинку його сина Саїфа аль-Араба? Тому що він поранений або навіть загинув під натовськими бомбами? І хто ж у ці дні очолює військовий наступ проти повстанців, хто організовує відправлення біженців в Італію? Хто став спадкоємцем полковника, якщо правда те, що Каддафі поранений або вбитий?

Як дипломатичні джерела, так і повстанці говорять, що наступником Каддафі став Саїф аль-Іслам. Це він використовує біженців з Африканського рогу як “бомби” проти Італії? Це він садить їх на катери, неймовірно перевантажені, що можуть затонути?

Трагедії останніх днів змусили повстанців задуматися. Ймовірно, у найближчі дні вони звернуться до країн НАТО з проханням піддати бомбардуванню риболовецький флот, щоб не допустити перетворення цих суден у труни “, – пише автор статті.

Джерело La Stampa

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.