Новини здоров’я. 25 травня. Наступного разу, коли дружина потягне вас на черговий спектакль або виставку, не поспішайте опиратися!

виставка картин
Мистецтво позитивно впливає на здоров'я чоловіків

Вчені стверджують, що відвідування картинних галерей, театрів і концертів корисно для фізичного і психічного здоров’я чоловіків. Щоб стати щасливішими і здоровішими, чоловікам достатньо насолоджуватися творами мистецтва.

Щоб досягти того ж результату, жінкам необхідно творити самим, впевнені вчені з Норвегії. Вони радять чоловікам відвідування культурних заходів для зняття стресу. «Отримані нами результати свідчать про те, що культурні заходи можна рекомендувати як профілактику і лікування», – відзначають дослідники.

Свої висновки вчені зробили на підставі аналізу опитування за участі більше 50 тисяч осіб, які надавали інформацію про свій спосіб життя, звички і здоров’я. У результаті виявилося, що на жінок більш позитивно впливає відвідування спортивних змагань, а чоловікам корисніше ходити на балет або в оперу. Жінки, які займалися мистецтвом, більш щасливі, ніж їхні однолітки, що не займаються живописом, театром, музикою тощо.

Попередні дослідження вже показували, що музика впливає на емоційний стан, заспокоюючи і знижуючи рівень стресу, а участь у музичному колективі допомагає поліпшити соціальні навички і позитивно відбивається на психічному здоров’ї.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.