Новини України. 7 травня. У Бахчисарайському музеї знайшли брудний затоптаний червоний прапор, який показує ставлення кримських татар до радянської символіки.

затоптаний червоний прапор
У Криму потопталися по червоному прапорі

Питання обов’язкового вивішування копій Прапора перемоги 9 травня викликав бурхливу реакцію не тільки серед націоналістів і громад західних областей України, а й у кримських татар.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів повідомив народний депутат Олесь Доній. Так, за його словами, в Музеї сучасного кримсько-татарського мистецтва в Бахчисараї знаходиться дуже брудний червоний прапор з радянським гербом.

“Я спочатку не зрозумів і запитав у працівників музею, що це, власне, означає. Мені відповіли: “Це наше старше покоління любить показувати приклад молодому поколінню, люди ходять по червоному полотну””, – наголосив Доній.

За його словами, кримськими татарами будь-який стяг червоного кольору болісно сприймається, навіть якщо це Прапор перемоги.

“Там, в Криму, де кримсько-татарський народ пережив депортацію, фізичне винищення, старі люди показують молоді приклад ставлення до цієї символіки. Символіки, під якою вбивали і винищували націю”, – сказав Олесь Доній.

Джерело Багнет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.