Новини України. 2 травня. У Львові представникам облорганізації Компартії не вдалося провести в понеділок запланований мітинг біля приміщення ОДА, присвячений 1 травня.

мітинг, КПУ, комуністи
Комуністи хочуть щоб Євро 2012 не відбулося у Львові

Акції комуністів завадили представники ВО “Свобода”, які зібралися біля облдержадміністрації.

Вони разом з членами молодіжної громадської організації “Сокіл” розпочали свій пікет, протестуючи проти продажу землі та вимагаючи скасування Харківських угод.

Між політичними опонентами було виставлено потрійні кордони міліції із понад 500 правоохоронців, до яких приєдналися бійці спецпідрозділів “Беркут” та “Грифон”.

Як повідомив один із учасників пікету, комуністи поводилися нахабно та обзивали пікетувальників іншого табору різними нецензурними словами та лайкю.

Завдяки зусиллям міліції вдалося уникнути сутичок між комуністами та “свободівцями”. Крім того, комуністам надали два автобуси, якими їх відвезли до Монументу Слави на вулиці Стрийській у Львові, де вони мали змогу “у скороченому варіанті” провести свій мітинг.

Перший секретар Львівської обкому КПУ Михайло Стула зазначив, що комуністи звернуться до голови УЄФА Мішеля Платіні з вимогою “не допустити проведення у фашистському Львові Чемпіонату Європи з футболу”.

“Вся демократична Європа святкує День Перемоги, і лише у двох областях України – Львівській та Івано-Франківській, заборонили піднімати прапори Перемоги”, – заявив Стула.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.