Новини України. 8 травня. Тернопіль. У Тернополі презентували ілюстровану історію українського визвольного руху “Українська Повстанська Армія. Історія нескорених”.

Дітей вчитимуть чесної історії

Організували презентацію представники львівського Центру дослідження визвольного руху.

Вони представили 22 плаката, ілюстровані документами про створення УПА, діяльності воїнів, їх побут і дозвілля, а також про роль українських жінок у визвольних рухах.

“У період, коли відбувається переписування підручників історії Україна і знищення історичних фактів про діяльність ОУН-УПА, така інформація дасть можливість кожному школяреві ознайомитися з правдивою історією борців за свободу і незалежність України“, – зазначив під час презентації заступник міського голови Тернополя з гуманітарних питань Леонід Бицюра.

Він повідомив, що прийнято рішення про забезпечення плакатами з науково-популярному проекту “Українська Повстанська Армія. Історія нескорених” всіх шкіл міста.

За словами голови Тернопільської обласної ради Олексія Кайди, також цими плакатами будуть забезпечені всі школи в області.

“Ми – нація зі славною історією, у нас є свої герої і свої дати перемог, якими можемо пишатися. На жаль, в даний час фальшиві науковці цілими сторінками викидають дні наших славних перемог і подвигів, намагаються зрадити забуттю імена наших героїв. Переконаний, що їм це не вдасться “, – зазначив Кайда.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.