Новини технологій. 26 травня. Адміністрація Skype в офіційному блозі сервісу інтернет-телефонії роз’яснила користувачам, як відновити його працездатність.

Skype відновив роботу
Skype навчив користувачів лагодити себе

В опублікованій інструкції повідомляється, що користувачі Windows повинні закрити програму Skype, переконатися, що в провіднику відображаються приховані файли, натиснути кнопку “Пуск” і вибрати в меню пункт “Виконати”, а потім ввести в рядку %appdata%\skype і натиснути “ОК “. У папці, потрібно знайти файл shared.xml і видалити його. При повторному запуску Skype файл буде відновлений.

Щоб приховані файли відображалися в провіднику, у меню “Сервіс” потрібно вибрати пункт “Властивості папки”, далі відкрити вкладку “Вид” і переконатися, що активована функція “Показувати приховані файли і теки”.

Користувачам Mac OS X порадили вийти з Skype, відкрити папку користувача, потім відкрити папки “Бібліотеки”, Application Support і Skype. У папці Skype знаходиться файл shared.xml, який потрібно видалити.

До появи роз’яснень в офіційному блозі сервісу такий спосіб “полагодити” Skype радили один одному блогери. У мікроблозі Skype на сервісі Twitter йдеться, що пізніше буде представлений більш простий спосіб усунути неполадки.

Неполадки в роботі Skype стали виникати 26 травня. Деякі користувачі поскаржилися, що їх “викинуло” з програми. При спробі зайти в Skype повторно програма зависала або виводилося повідомлення про помилку.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.