Новини світу. 29 травня. Деякі користувачі Facebook були шоковані новиною про те, що останні чотири хвилини заключного фільму про Гаррі Поттера розділені на сім різних фільмів.

Користувачі Facebook виявилися наївними

Вони також були обурені повідомленням про відставку чиновника з державного департаменту США за «цілком обгрунтовану, добре мотивовану точку зору» з приводу Ізраїлю.

Ні та, ні інша новина, однак, не має ніякого відношення до дійсності. Це заголовки сатиричного сайту The Onion, який висміює світові новини.

Численні запису в Facebook, повні обурення з приводу вигаданих новин, стали предметом публікації в блозі Literally Unbelievable, створеного 24-річним гумористом Хадсоном Хонго. «Коли я зрозумів, що люди однаково реагують на статті з The Onion, я вирішив, що цей феномен варто задокументувати і створив свій блог. Типу як… для науки », – пояснив Хонго CNN в електронному листі.

«Мої улюблені записи – це поєднання шоку і маленької частинки сумніву, – продовжує Хонго. – Досить смішно читати «Повірити не можу!» у коментарях до посилань, яким взагалі-то і не треба вірити». За словами Хонго, він відчуває певну симпатію стосовно цієї наївності користувачів соціальної мережі Facebook.

«Я думаю, що ці хлопці вірять статтями з The Onion, тому що в наш час навіть справжні новини дуже часто здаються нереальними, – додав він. – Додайте до цього те, що сьогодні в статтях журналісти все частіше заграють з читачами, а грань між щирою і сатиричною інформацією стирається».

Джерело Газета.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.