Новини політики. 12 травня. Потрібно заборонити на території України ВО “Свобода”, як організацію, що сповідує націонал-фашистську ідеологію, – про це йдеться у заяві Київського міського комітету Компартії України.

Комуністи хочуть заборонити ВО "Свобода"

“Ми, комуністи Києва, вкрай обурені подіями, які мали місце 9 травня 2011 у м.Львові. У дні, коли вся Україна відзначає День Перемоги радянського народу над фашистською Німеччиною, вшановуючи ветеранів 2 світової війни, віддаючи данину поваги і шану тим, хто звільнив країну і всю Європу від коричневої чуми, у місті Львові ветерани опинилися у блокаді профашистських організацій, які наплювали в душі простих людей і ветеранів 2 сівтової війни, їх дітей, онуків і правнуків – розтоптували і палили Червоні Прапори Перемоги, зривали Георгіївські стрічки, глумилися над пам’яттю героїв-визволителів. Головним організатором цих заворушень є ВО “Свобода”, – йдеться узаяві київських комуністів.

На їхню думку, своїми діями організація “Свобода” показала своє “справжнє профашистське обличчя” та продемонструвала всій Україні, “що вони є спадкоємцями нелюдів, які в роки 2 світової війни працювали на фашистів, наступниками тих, хто стріляв нашим солдатам в спину”.

“Ми вимагаємо: Притягнути до відповідальності організаторів заворушень у Львові. Заборонити на території України ВО “Свобода”, як організацію, що сповідує націонал-фашистську ідеологію. Скасувати рішення обласних і районних рад, що забороняють вивішування прапора Перемоги на 9 травня”, – зазначено у заяві комуністів.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.