Новини політики. 24 травня. Народний депутат від фракції КПУ Сергій Храпов здивований, як ВО «Свобода» зареєстрували в Мін’юсті, адже в програмі партії є положення, які відверто дискримінують людей за національною ознакою.

КПУ хоче заборони "Свободи"

Про це він заявив ан прес-конференції в ІА «МОСТ-Днепр»..

«Заборони діяльності ВО «Свобода» вимагають наші виборці і саме життя. Україна, одна з найбільш постраждалих від фашизму країн, сьогодні є плацдармом, на якому неофашизм піднімає голову. Основним провідником нацистських ідей є ВО «Свобода». Безумовно, в України є і інші націоналістичні організації, діяльність яких повинна бути заборонена. Але саме в діяльність ВО Свобода олігархи вкладають величезні гроші, тому, якщо Україна не хоче уподібнитися Латвії, Естонії, інших країнах, де відверто пропагується фашизм, то подібні організації необхідно знищувати на корені.

Ознайомившись з програмою ВО «Свобода», я здивувався, як Мін’юст зареєстрував подібну організацію. У ній є положення, відверто дискримінують людей за національною ознакою.

Останньою краплею терпіння стали події 9 травня, коли у Львові ветеранів ображали двадцятирічні молодчики, яких готують у спеціальних таборах з підготовки бойовиків», – сказав він.

Нагадаємо, народний депутат від Комуністичної партії України Сергій Храпов вважає, що події у Львові 9 травня нинішнього року зганьбили Україну на весь світ.

Проте, які конкретно пункти програми ВО «Свобода» є фашистськими комуніст так і не пояснив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.