Новини політики. 10 травня. “Так звані “дермократи”, які називають себе європейцями, показали всьому світу, що в Україні, яка втратила близько 10 мільйонів осіб в боротьбі з коричневою чумою, є фашизм”.

Вадим Колесніченко
Колесніченко плутає націоналізм і фашизм

Так прокоментував події у Львові заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко.

За його словами, цей фашизм має конкретне обличчя, конкретних людей, які показали, що вони нові господарі нового порядку.

“Тому можу згадати Юліуса Фучика: “Люди, будьте пильні! Фашисти вже в Україні”, – наголосив Колесніченко. Він вважає, що влада повинна дати адекватну, жорстку відповідь, згідно з чинним законодавством, передає УНН.

Нагадаємо, 9 травня у Львові під час заходів з нагоди Дня Перемоги відбулися сутички між активістами ВО “Свобода” і прихильниками КПУ.

Проте депутат Колесніченко забув нагадати скільки мільйонів українців винищили під знаменем червоного прапору в роки трьох голодоморів, скільки українців винищили спецслужби КГБ на війні і після неї. Пан Колесніченко забув розповісти як радянська влада після війни боролася з жебраками і знищувала їх мільйони, а жебраками були ветерани війни, які через війну стали інвалідами і були нездатні працювати.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.