Новини світу. 9 травня. Китайський суд виніс вирок місцевому художнику Чен Лі (Cheng Li), який у рамках шоу на очах у глядачів вчинив статевий акт зі своєю асистенткою.

Чен Лі
Художника за порно відправили до трудової колонії

Згідно з рішенням суду, художник повинен провести рік у трудовому таборі. Його захист пообіцяв оскаржити вирок, попросивши суд перекваліфікувати справу про Чен Лі з кримінального в цивільне судочинство.

Дії художника стали частиною його виставки “Художня проституція“. Перформанс Чен Лі пройшов в ході шоу “Чутлива зона“, що відбувся в Пекінській галереї сучасного мистецтва. На виставу художника були запрошені лише експерти в галузі мистецтва.

За даними китайської асоціації правозахисників (Chinese Human Rights Defenders, CHRD), художник Чен Лі був арештований 24 квітня в Пекіні разом із двома колегами – Хуан Сяном (Huang Xiang) і Чжуй Хунем (Zhui Hun).

Приводом до затримання стала їх участь у заході 20 березня в Пекінському музеї сучасного мистецтва. Чи мається на увазі Пекінська галерея сучасного мистецтва, точно невідомо. За даними правозахисної асоціації, всі троє були затримані за “порушення правопорядку”.

Ім’я Чен Лі в прес-релізі CHRD поміщено до списку осіб, затриманих китайською владою після того, як в країні були зроблені спроби організувати акції протесту, що отримали назву “жасминової революції“. Станом на 6 травня, двоє з них були відправлені в трудові табори.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.