Новини світу. 27 травня. Киргизстан. На півдні Киргизстану в обласному центрі Ош запроваджено підвищені заходи безпеки у зв’язку з наближенням річниці різанини, яка сталася минулого літа, і в зв’язку з появою чуток про те, що родичі жертв будуть мстити киргизькому населенню за вбитих узбеків.

Киргизці вбили сотні узбеків

“На півдні серед населення триває поширення панічних чуток, – повідомив заступник міністра внутрішніх справ Курсан Асанов, – наче близько двохсот узбеків, які втратили під час заворушень своїх близьких пройшли бойову підготовку за кордоном і готові повернутися, щоб помститися”.

Як сказав Асанов, ситуацію намагаються розгойдати “екстремістські сили”. За його словами, в Оші поширюються диски та брошури “з провокаційними закликами”.

Для посилення в Ош перекинуті додаткові сили МВС. У місті створено шість комендантських постів, майже вдвічі збільшена чисельність співробітників патрульно-постової служби.

Нагадаємо, що під час минулорічної революції в Киргизстані вбили сотні узбеків, менше росіян та євреїв, в інтернет потрапляли відео, як узбеків живццем підпалювали на вулицях.

Джерело Газета.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.