Новини політики. 24 травня. Вивішування червоного прапору буде постійно провокувати неспокій у державі.

Ярослав Кендзьор
Ярослав Кендзьор зриватиме червоні прапори

Якщо він висітиме у наступному році 9 травня десь у Львові, народний депутат від НУ-НС Ярослав Кендзьор власноруч зриватиме його.

На переконання Кендзьора, прийняття Верховною Радою закону про використання копій прапора Перемоги під час урочистостей до так званого дня перемоги та підписання цього документа президентом Віктором Януковичем є “узаконенням повернення сталінізму у життя українського суспільства”.

“Червоний прапор – це прапор сталінський, прапор комуністичної партії Радянського Союзу. Усі злочини у тій державі, мільйони знищених у Биківні, на архіпелазі ГУЛАГ, могильники у Галичині робились під червоним прапором. Ось що освятив своїм підписом так званий президент української держави”, – наголосив “нунсівець”.

За його словами, червоний прапор буде постійно провокувати неспокій у державі.

“Про що він буде нагадувати львів’янам? Хіба про перемогу? Чи про те, що через нього загинули їхні рідні, близькі? Цей чоловік (Янукович – ред.) не відає, що він зробив”, – додав Кендзьор.

Він попередив, що, якщо червоні прапори будуть висіти 9 травня 2012 року у Львові, то люди їх зриватимуть.

“Я сам буду ходити і зривати ці прапори. І людей закликатиму це робити, бо це є злочинний і зловісний закон”, – резюмував парламентарій, повідомляє Газета.уа.

Нагадаємо, нещодавно президент України Віктор Янукович підписав закон про порядок офіційного використання копій прапора Перемоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.