Новини світу. 29 травня. Каддафі готовий залишити владу гідно за умови, що йому і його родині нададуть гарантії безпеки.

Муаммар Каддафі
Каддафі згоден піти, але достойно

“Син полковника Каддафі Сейф аль-Іслам очолює робочу групу офіційних осіб і представників уряду, які займаються пошуком рішення лівійської кризи, що передбачає безпечний і гідний відхід його батька з влади”, – повідомило арабські ЗМІ джерело, наближене до лівійського лідера.

За словами джерела, незважаючи на те, що у всіх своїх публічних заявах Каддафі і його найближчі помічники відкидають ідею відходу лівійського лідера, існують й інші негласні канали зв’язку, за якими обговорюються ці питання.

Каддафі зацікавлений в гідному відході від влади, при якому виключалося б переслідування будь-кого з членів його сім’ї та найближчих помічників”, – передають ЗМІ. Він також добивається того, щоб його не переслідували в майбутньому на міжнародній арені ні за яких обставин.

У той же час, всередині родини і найближчого оточення Каддафі немає згоди у цьому питанні. Одні пропонують продовжувати бій до останнього патрона і останньої краплі крові, інші впевнені, що настав час піти.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.