Новини нерухомості. 26 травня. Кабінет міністрів України затвердив положення про містобудівний кадастр, в якому будуть зонована всі території та ділянки.

містобудівний кадастр
Кабмін схвалив містобудівний кадастр

За словами глави Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Віктора Тихонова, містобудівний кадастр буде представляти собою систему зберігання і використання геопросторових даних про територію, адміністративно-територіальних одиницях, екологічних, інженерно-геологічних умовах, інформаційних ресурсів державних будівельних норм, стандартів, правил для задоволення інформаційних потреб у плануванні територій та будівництві.

У містобудівний кадастр буде вноситися інформація з інших кадастрів для визначення охоронних зон, меж земельних ділянок, координат об’єктів і міститиме базу нормативних показників забудови, зазначив В. Тихонов, повідомляє прес-служби міністерства.

Таким чином, у містах генеральні плани отримують додаткові вказівки по раціональному розподілу між спальними районами і бізнес-центрами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.