Новини світу. 25 травня. Ірландська авіакомпанія прийняла дивне рішення після виверження вулкану в Ісландії.

пілот
Пілотам обрізають волосся задля безпеки пасажирів

Ryanair почала тестувати своїх працівників на наркозалежність, обрізаючи їм волосся. Наркоконтроль відносно співробітників компанії здійснювався і раніше, однак значно рідше. Тепер же після кожного польоту у бортпровідників і пілотів будуть брати зразки волосся. Таким чином компанія дбає про безпеку своїх пасажирів.

Раніше співробітників Ryanair вибірково перевіряли після польотів на наявність в їх крові наркотичних речовин два рази на рік. Однак, за свідченнями самих тестованих, за останні три тижні перевірки стали надто частими.

“Кожного тижня медсестра відвідує наш офіс. Прямо там нам ріжуть волосся для цих допінг-тестів, – заявила стюардеса. – У чоловіків пасмо волосся у 4 см береться за вухом, а у жінок – з потилиці, – додала вона.

“Так, ми ввели такі заходи. Цей пункт прописаний в договорах з нашими співробітниками. Ми будемо проводити подібні тести в усіх європейських відділеннях нашої компанії, – прокоментував ситуацію прес-секретар авіакомпанії Стівен Макнамара. “Такі заходи були прийняті, щоб наші пасажири відчували себе в безпеці на борту наших літаків і були впевнені в тому, що члени екіпажу не приймають наркотики”, – додав він.

Таке рішення керівництва компанії викликало чимало суперечок. Міністр транспорту Бельгії Етіенне Шоупп розкритикував такі методи. “Це вже занадто! Проте дивуватися нема чому, – заявив він, – керівник компанії Ryanair вже давно добре відомий своїми незрозумілими нікому нововведеннями”.

Глава компанії Майкл О’Лері вже не раз пропонував дозволити пасажирам літати стоячи, а людям, що страждають ожирінням, платити більше, так як перевезення важких людей позначається на витраті палива. А одного разу він навіть всерйоз висловив побажання розстріляти групу екологів.

Джерело LifeNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.