Новини технологій. 19 травня. Прихильність великої кількості людей до їхніх електронних пристроїв, які стали не просто помічниками у повсякденному житті, а якимось сурогатом соціальної взаємодії, можливо, має більш глибокі психологічні корені.

Релігія Apple від месії Джобса

Такими є результати дослідження на тему вивчення впливу сучасних гаджетів на психофізіологію людини проведеного на каналі BBC Three в програмі Secrets of the Superbrands.

Крім банальностей на зразок опитування аудиторії – що вони відчувають, тримаючи в руках iPhone або iPad – блогер Алекс Брукс (Alex Brooks) погодився на експеримент, в ході якого його помістили в сканер МРТ (магнітно-резонансний томограф) і показували йому фотографії пристроїв Apple, пише хабрахабр.

Фахівці, які проводили експеримент відзначили, що мозок Алекса демонструє збудження, характерні для релігійних людей в моменти їхньої духовної напруги, а саме тільки згадка компанії з Купертино викликає у більшості людей монументальні асоціації на зразок замків або величезних будівель, а глава Apple Стів Джобс часто згадується в розмовах в контексті якоїсь месіанської функції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.