Новин технологій. 31 травня. Новий додаток DryerBro для iPhone і iPod Touch підкаже, коли пральна машинка закінчить свою роботу.

DryerBro для iPhone і iPod Touch
DryerBro допоможе при пранні

Для того, щоб DryerBro дізналося про закінчення процесу, гаджет із запущеним додатком необхідно покласти на пральну машину. Попередньо необхідно ввести контакти людей, яким смартфон відправить смс-попередження або зателефонує.

Або налаштувати відправку листа на вашу електронну адресу. Додаток дозволяє ввести текст «повідомлення», зберегти його і надалі використовувати готові шаблони.

Використовуючи DryerBro, сусіди можуть вирішити побутові негаразди. Саме так і народилася ця ідея. Творець програми, Ерік Керр (Eric Kerr), розповів: «Зі мною живе 11 хлопців, і кожного разу прання для нас – повна плутанина. Всі ми хочемо користуватися пральною машиною по вихідних, але не маємо уявлення, коли вона вільна. Це нам остаточно набридло, адже ми хакери, у нас є інструменти для вирішення проблеми (акселерометр, Twilio), а ми нічого не робили».

У підсумку, розробники справилися з труднощами – додаток, що використовує вбудований в iPhone і iPod акселерометр, успішно працює. Завантажити його можна безкоштовно на iTunes.

Джерело Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.